Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematem kreatywności. Jego celem jest zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących kreatywności oraz sposobów rozwijania jej. Ponadto zostanie przedstawionych kilka przykładowych metod rozwijania kreatywności w pracy i biznesie, a także w życiu codziennym.

Szkolenie składa się z 3 modułów i przeznaczone jest do samodzielnego przerobienia. Każdy moduł zawiera różnego rodzaju materiały, m.in. teksty do przeczytania, prezentacje, filmy do obejrzenia.

Aby otworzyć materiał, należy na niego kliknąć w celu przekierowania do odpowiednich treści.

Adresat: osoby zainteresowane sposobami rozwijania kreatywności.

Cel: zaprezentowanie podstawowych informacji na temat kreatywności.

Szkolenie prezentuje wskazówki dotyczące prawidłowego przygotowania się do wystąpienia przed publicznością. Dla wszystkich zainteresowanych jest to zbiór tego, co warto wiedzieć przed wystąpieniem. Kurs składa się z 6 modułów tematycznych.

Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia.


"Sztuka asertywności czyli jak uprzejmie i umiejętnie odmawiać" jest kursem skierowanym do wszystkich osób pragnących zgłębić tajniki asertywności. Kurs ten został podzielony na 3 moduły. Z pierwszego modułu uczestnik dowie się podstawowych informacji na temat tego zagadnienia z perspektywy psychologicznej. Z drugiego dowie się jak w codziennych sytuacjach oraz w pracy korzystać z asertywności. Zostaną zaprezentowane przykłady z życia codziennego oraz krótka instrukcja jak odmówić zaproszenia. Z kolei z ostatniej części będzie można dowiedzieć się jak nie wpaść w pułapki asertywności i nie zacząć odmawiać tylko ze względu na niechęć, nie biorąc pod uwagę swoich obowiązków ani uczuć innych.


Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematem zarządzania sobą w czasie. Jego celem jest zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących zarządzania czasem i sposobów na skuteczne planowanie. Ponadto zostanie przedstawionych kilka przykładowych metod organizacji swojego czasu, a także sposoby na unikanie prokrastynacji.

Szkolenie składa się z 4 modułów. Każdy moduł zawiera różnego rodzaju materiały, m.in. teksty do przeczytania, prezentacje, filmy do obejrzenia oraz ćwiczenia do wykonania.

Aby otworzyć materiał, należy na niego kliknąć w celu przekierowania do odpowiednich treści.


"Pierwsze kroki na rynku pracy" to trzy-modułowy kurs poświęcony zarówno dokumentom rekrutacyjnymi, jak i rozmowie rekrutacyjnej. Kluczowym elementem ubiegania się o pracę jest umiejętność nazywania swoich umiejętności, motywacji i celów zawodowych. Często nie zdajemy sobie sprawy, że dobrze skonstruowane CV i list motywacyjny są kluczem do sukcesu. Dzięki dwóm modułom poświęconym dokumentom, które należy złożyć podczas ubiegania się o pracę, dowiesz się jakich błędów nie popełniać i z jakich szablonów korzystać. Moduł poświęcony rozmowie rekrutacyjnej przygotuje do spotkania z potencjalnym pracodawcom.