Szkolenie prezentuje wskazówki dotyczące prawidłowego przygotowania się do wystąpienia przed publicznością. Dla wszystkich zainteresowanych jest to zbiór tego, co warto wiedzieć przed wystąpieniem. Kurs składa się z 6 modułów tematycznych.

Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia.


"Sztuka asertywności czyli jak uprzejmie i umiejętnie odmawiać" jest kursem skierowanym do wszystkich osób pragnących zgłębić tajniki asertywności. Kurs ten został podzielony na 3 moduły. Z pierwszego modułu uczestnik dowie się podstawowych informacji na temat tego zagadnienia z perspektywy psychologicznej. Z drugiego dowie się jak w codziennych sytuacjach oraz w pracy korzystać z asertywności. Zostaną zaprezentowane przykłady z życia codziennego oraz krótka instrukcja jak odmówić zaproszenia. Z kolei z ostatniej części będzie można dowiedzieć się jak nie wpaść w pułapki asertywności i nie zacząć odmawiać tylko ze względu na niechęć, nie biorąc pod uwagę swoich obowiązków ani uczuć innych.


Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematem zarządzania sobą w czasie. Jego celem jest zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących zarządzania czasem i sposobów na skuteczne planowanie. Ponadto zostanie przedstawionych kilka przykładowych metod organizacji swojego czasu, a także sposoby na unikanie prokrastynacji.

Szkolenie składa się z 4 modułów. Każdy moduł zawiera różnego rodzaju materiały, m.in. teksty do przeczytania, prezentacje, filmy do obejrzenia oraz ćwiczenia do wykonania.

Aby otworzyć materiał, należy na niego kliknąć w celu przekierowania do odpowiednich treści.


"Pierwsze kroki na rynku pracy" to trzy-modułowy kurs poświęcony zarówno dokumentom rekrutacyjnymi, jak i rozmowie rekrutacyjnej. Kluczowym elementem ubiegania się o pracę jest umiejętność nazywania swoich umiejętności, motywacji i celów zawodowych. Często nie zdajemy sobie sprawy, że dobrze skonstruowane CV i list motywacyjny są kluczem do sukcesu. Dzięki dwóm modułom poświęconym dokumentom, które należy złożyć podczas ubiegania się o pracę, dowiesz się jakich błędów nie popełniać i z jakich szablonów korzystać. Moduł poświęcony rozmowie rekrutacyjnej przygotuje do spotkania z potencjalnym pracodawcom.